سرما آفرین سناباد

شرکت صنایع سرما آفرین سناباد تولید کننده مبدلهای حرارتی دربخش سیستم های خنک کننده تجهیزات مخابراتی بوده و دارای گواهی ثبت اختراع به شماره 003172 می باشد.

 

اولویت اصلی کار این شرکت بهینه سازی مصرف انرژی دربخش سیستمهای سرمایشی وارائه محصولاتی با کیفیت بمظور استفاده در تجهیزات مخابراتی می باشد

 

درتولید مبدلهای حرارتی این شرکت ضمن استفاده از مواد مرغوب، عدم نیاز به فیلتر مدنظر قرارگرفته که باعث کاهش هزینه های نگهداری خواهد گردید.از مهمترین مزیتهای استفاده از مبدل های حرارتی یا Heat Exchanger ها نسبت به سیستمهای مشابه میتوان به ایزوله بودن هوای داخل وخارج از یکدیگر و همچنین سیرکوله نمودن هوای داخل در کنار مصرف انرژی بسیار کم ، اشاره نمود.

 

 

مبدلهای حرارتی تولیدی این شرکت در سه گروه قرار میگیرند:

 

1-مبدلهای حرارتی سایز کوچک

 

این مبدلها جهت خنک نمودن تجهیزات Access کافوهای نوری طراحی وساخته شده اند مانند مدل های HEHD1000 که مخصوص کافوهای نوری HUAWEI- D1000 یا نوع HEZ30 که جهت کافوهای نوری ZTE- ONU30 تاکنون توسط این شرکت ظراحی وبه مرحله تولید انبوه رسیده است و بسته به سفارش قابلیت کار باولتاژ 48VDC یا 220VAC را خواهند داشت.

لازم به توضیح است که این شرکت آمادگی طراحی و ساخت انواع سیستم خنک کننده قابل استفاده در کافوهای نوری تولید داخل با هر توان وابعادی را دارد و تاکنون نمونه های مختلفی را بدین منظور تولید نموده است.

 

 

2- مبدلهای حرارتی متوسط

 

این نوع مبدلهاکه جهت استفاده در سالنهای pcmx یا pcm و همچنین سایتهای موبایل و غیره باتوجه به مکان و حجم تجهیزات طراحی و ساخته میشوند و قابلیت استفاده از باطری 48 VDC موجود و همچنین برق شهر را خواهند داشت لذا در زمانی که برق شهر قطع میگردد و کولرهای گازی موجود در محل تجهیزات خاموش میشوند نوع DC این Heat Exchanger ها در صورتی که در محل نصب شده باشند، قادر خواهند بود عمل تبادل گرمای تجهیزات با محیط خارج را انجام دهند

 

 

3- مبدلهای حراتی بزرگ

 

این نوع مبدلهای حرارتی برای سالن دستگاهها طراحی و تولید میگردد.این مبدلها مادامی که هوای محیط پایینتر از دمای مجاز سالن دستگاهها باشد با هزینه مصرف بسیار پایین قادر به خنک نمودن دمای تجهیزات خواهد بود. خروجی هوای این مبدلها در کف کاذب دمیده میشودو دارای دریچه خودکار مابین دستگاه و کف کاذب میباشد. مهمترین مزیت کاربرد آن ایزوله بوده هوای داخل و خارج سالن دستگاه از یکدیگر نسبت به روشهای مشابه میباشد.